View Single Post
stare 27-06-09, 09:18   #94 (permalink)
el F
Senior Member
Spirit of ILEX

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jagellot Zobacz post
piję już jerbę jakiś czas i wlasnie chcialem sie szarpnac na jakas lepsza bombille ale nie moge znalezc sklepu w ktorym byl by jakis większy wybór bombilli z alpaki moze ktos ma jakies ciekawe propozycje, milo bylo by siorbac z rzadko spotykanej bombilli
chyba musisz poczekac az pojawi sie cos ciekawego, na razie z alpaki nie ma duzego wyboru jak widzę. zależy co lubisz, ja moge zaproponować fajną prostą bombille bo lubie i podobaja mi sie proste koncówki (wogóle prostota rządzi ) kupiłbym na przykład coś takiego:
ta druga widać że juz ma 3 systemy filtrowania, musi być jak ferrari wśród bombilli, szkoda że nie z alpaki...

ale jak juz powiedzialem zalezy czego chcesz, czy prostej, łyżeczkowatej czy chimarrao. z alpaki widziałem tylko chimarrao i łyżeczkowate. te na zdjęciach są z brązu lub stali nierdzewnej...

mówiąc rzadko spotykana bombilla miałeś moze na myśli takie cudo : [url=http://www.silvercollection.it/pagina190.html]a silver bombilla mate from a small collection of antique silver[/url]
?? takie dzieła sztuki ze srebra mysle że wahają sie w granicach 200-300zł ale chyba cieżko dostac raz widzialem na allegro tykwy albo czajniki z tykwy ze zdobieniami z alpaki lub srebra... ale to juz dobre kilkaset słotych...
el F jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

Yerba Mate Forum - YerbaHerba.pl